Ką reiškia LT+3.0, LTU2, JTAG ir Reset glitch hack (RGH)?

Tai galimybė paleisti neoficialias (homebrew) programas. Vienas iš didžiausių privalumų – paleisti žaidimus iš vidinio kietojo disko, išorinio HDD ar USB nebenaudojant dvisluoksnių DVD DL diskų.. Keisti Xbox dashboardo meniu į tokį, kokio norite, žaisti PAL/NTSC regiono žaidimus be jokių apribojimų..

Kuo skiriasi RGH nuo JTAG. Esmė yra ta pati, tik truputį skiriasi būdai tai pasiekti..
JTAG buvo labiau programinė Microsoft klaida, leidusi prieiti prie visos konsolės kontrolės. Ankščiau JTAG padaryti buvo galima tik konsolėms, turinčioms 7371 ir žemesnį dashboardo meniu..Atsiradus RGH (Reset Glitch Hack), tai tapo labiau techninis būdas, ir dashboardo meniu dabar jau nebėra svarbus…

Trūkumas – negalima naudotis live. Viskas :)

RGH/Jtag nulaužimas leidžia žaisti tiesiai iš kietojo disko ar išorinio USB be jokiu diskų. Veikia ir veiks visi naujausi žaidimai iš kietojo disko, pagal nuotaika pasirenkate ir žaidžiate.

LT+3.0 leidžia žaisti Xbox LIVE internetu su įrašytais diskais saugiai (viskas priklauso nuo diskų įrašymo). Atrišamas pats konsolės diskasukis, kad galima būtų žaisti žaidimus įrašytus į dvisluoksnius DVD DL diskus.

LTU2 veikimas toks pats kaip ir LT+3.0, tik jis daromas konsolėms pagamintoms nuo 2011 08 mėn, padarymas sudėtingesnis, reikia keisti DVD-ROM pagrindinę plokštę, todėl kainuoja brangiau.